Відгуки про компанію Інтернет-магазин "Карнавал Квітів"
- Марія К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Татьяна О.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Замовлення отримала через день. Дуже гарний, яскравий віночок!
- Наталья М.Угода на маркетплейсі Prom.ua
дякую за квітку, дуже гарно запакована,не зломана, ввічливий продавець , рекомендую 🌺🤗❤️
- Люда Р.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Татьяна М.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Наталія К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- ЮЛИЯ Е.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Дякую, все добре запаковано, хороші рослини прийшли в цілостности і збереженні.
- Светлана В.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Благодарю за гибискуса,буду ждать теперь цветение и радоваться!
- Наталя М.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Велика подяка за швидку відправку. Сукня гарна, відповідає опису. Спідниця пишна, тиимає форму. Сама сукня складається з 2х частин: спідниця і верхня частина. На корсеті волошки відстібаються, що зручно для прання. Дякую за чудову сукню!
- Алла Б.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Купила мед, та шість гібіскусів. Квіти дуже гарно упаковані, доїхали неушкодженими (їхали два дні) і виглядають чудово. Дякую!
