Отзывы о компании Интернет -магазин "Карнавал Цветов"
- Светлана Г.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Лілія С.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Вікторія Г.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Анна Т.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Саженец гибискуса прислали классный, а вот саженец примулы - ерундистика, но впринципе на него и цена 15 грн. Я и не ожидала многого за 15 грн.
А за гибискус спасибо :) - Андрей О.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Аліна М.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Елена К.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
супер дуже пишна спідниця задоволена
- Надежда П.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Наталія М.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Продавець ввічливий, завжди йде на зустріч, швидко відправляє замовлення. Купую вже не перший раз і дуже вдячна за високу якість товару. Мед дуже смачний, дітям сподобався, хорошо запакували та швидко відправили замовлення. Обов'язково закажу ще. Раніше купувала Гібіскуси, квіти супер. Квітнуть цілий рік і восени, і взимку, і весною радують великими та красивими квітами. Рекомендую продавця 100 відсотків. Один з найкращих на Пром. Дуже дякую за якісний товар і відношення до покупців!
- Наталья Р.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
